MİTRA KADIN SAĞLIĞA HOŞGELDİNİZ

Tebrikler! artık gebesiniz, sizi 40-42 haftalık bir süreç bekliyor. Bu süreçte sizin ve bebeğinizin sağlığını takip için doktorunuz olarak bir çok test ve yeni teknoloji 4D/5D Boyutlu ultrason ile takip ayrıca dvd ile bu anları kaydederek sizlere sunacağız.

Bilmelisiniz ki birçok doktor birçok takip protokolü vardır, bizim uyguladığımız protokol uluslararası ve ulusal derneklerin önerileri doğrultusunda hazırlanmıştır. Size hangi testleri hangi aylarda uygulayacağımız, gebelikle ilgili genel bilgilendirme, gebelik takip ve doğumla ilgili ayrıca bilgi verilecektir.

Gebelik takip sürecinin ve Doğumunuzun farkındalıklı olması için bizim ekip olarak önerimiz;

Takip ettiğimiz tüm gebelerimizin mümkünse zamanında takiplerine gelmeleri ve düzenlediğimiz  gebelik ve doğum eğitimlerine katılmalarıdır. Bu eğitimlerle doğum ile ilgili korkularını yenerek bilinçli bir şekilde nefes egzersizlerini de öğrenmeleridir. Ayrıca gebelik sürecinde gebeliğinizin ve doğumunuzun daha rahat ve sorunsuz geçmesi ve bilgilenmeniz acısından ek hizmetlerden yararlanılmasıdır.

Gebelik ve Doğum sağlıklı, doğal, normal ve içgüdüsel bir süreçtir.

Ek Hizmetlerimiz; Eğitimler, konusunda uluslararası ve ulusal sertifikaları olan deneyimli uzmanlarımız tarafından Mitra Doğum Okulu'nda verilmektedir. Bu ek hizmetlerimiz aylık şekilde programlanmakta ve www.mitrasaglik.com.tr sitemizde,  ya da merkezde temin edilebilir.

  1. Doğumda korkuların yenilmesi ve anne-babanın birlikte bilinçli bir şekilde gebelik ve doğuma hazırlanması için Gebelik ve Doğum Eğitimleri,
  2. Yeni Doğan Bakımı, Meme Bakımı ve Emzirme Eğitimi,
  3. Beslenme uzmanı ile görüşme ve Kiloların istediğiniz gibi gitmesi
  4. Gebelikte Yoga-Pilates
  5. Gebelikte Masaj
  6. Ebe günleri  düzenlenmektedir,
  7. Gebelik ve Doğum Danışmanlık,
  8. Hipnozla Doğum Eğitimi
  9. 0-8 yaş ilk yardım Eğitimi